Kalite Politikamız


Firmamızın Kalite Hedef ve Amaçları

Firma üst yönetimimiz, firmamız amaçlarını belirten ve hedeflerine yol gösteren, sürekli geliştirmeyi amaçlayan ve bu konuda taahhüdünü belirten kalite politikamızı  belirlemiştir.  Bu politika verilen eğitimlerle tüm çalışanlarımıza iletilerek anlamaları ve kavramaları sağlanmıştır. Firmamızda görünen yerlere asılarak çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için devamlı olarak amaçlarımızın ve taahhütlerimizin görülmesi sağlanmıştır.

Kalite politikamız, her yıl uygunluğu, etkinliği, amaç ve hedeflerimizin göstergesi olup olmadığı amacı ile gözden geçirilir.

 

Hedefimiz; firmamızı, kalite, fiyat ve verimlilik açısından uluslar arası pazardaki rakiplerimiz ile rekabet edebilir seviyeye taşımak; ürünlerimiz ve sistemimizi sürekli iyileştirerek geliştirmektir. Hedefimize doğru yürürken kaliteyi temel çizgimiz olarak kabul edip, müşteri çalışan ve hissedar memnuniyetini sürekli yükseltmek en temel politikamızdır.

 

  • Yurt içi satış hacmini büyüterek sektörümüzde lider firma haline gelmek,
  • Maliyetleri düşürmek
  • Tüm personel için eğitim faaliyetlerini yaygınlaştırmak, sürekli onları desteklemek, kalite iyileştirme-geliştirme çalışmalarına katılmalarını sağlayarak onları teşvik etmek,
  • Hedefimiz müşteri memnuniyeti ve sürekli geliştirme olduğundan, çalışmalarımızdan asla tatmin olmayarak, daima daha iyiyi ve hatasızı aramak.
Bize Ulaşın WhatsApp
WhatsApp